Суббота Август 11, 2018
Окончание: 26.08.2018 18:00
Суббота Сентябрь 01, 2018
Начало: 01.09.2018 10:00

Краязнаўчы музей Полацка рыхтуе новую выставу "Праз час і прастору: да 90-годдзя пачатку археалагічных даследаванняў Полацка". На ёй будуць прадстаўлены цікавыя і рэдкія прадметы археалогіі з фондаў НПГКМЗ, некаторыя з якіх будуць выстаўляцца ўпершыню. Наведвальнікаў чакаюць “сустрэчы” з даследчыкамі полацкай даўніны, якія з рыдлёўкай у руках “прайшлі” праз стагоддзі і метры глебы да новых адкрыццяў у гісторыі самага старажытнага горада Беларусі.

Воскресенье Сентябрь 02, 2018

Понедельник Сентябрь 03, 2018